Náš tím

Matej_poctivé masážeMgr. Matej Hrabovský – masér/ majiteľ salónu

Aké mám vzdelanie? Vyštudované mám dve vysoké školy: Biológia- vedecký smer (UKF v Nitre) a International business with agrarian commodities (SPU v Nitre). Masírovanie ma však vždy bavilo, a tak som si po týchto školách spravil aj certifikovaný základný masérsky kurz a niekoľko doplnkových masérskych kurzov.

Aké služby ponúkam? Klasickú masáž, masáž lávovými kameňmi, ručnú lymfodrenáž, bankovanie, uvoľňovanie svalstva mäkkými technikami, moxovanie.

Kontakt: 0940 372 762, info@poctivemasaze.sk

 

 

 

 

Majka_poctivé-masáže-289x300Mgr. Mária Jagošová – fyzioterapeutka

Aké mám vzdelanie? Absolvovala som trojročné denné bakalárske štúdium fyzioterapie na IFBLR v Piešťanoch a následne 2-ročné externé magisterské štúdium na SZU v Banskej Bystrici. Popri štúdiu som absolvovala prax vo viacerých zdravotníckych zariadeniach a svoje vedomosti a skúsenosti si neustále dopĺňam rôznymi kurzami a školeniami.

Aké služby ponúkam?
fyziodiagnostiku, individuálne zdravotné cvičenie,  myofasciálnu terapiu, kineziotaping, dornovu metódu, terapiu vákuovými bankami

Kontakt: 0940 372 762, info@poctivemasaze.sk

 

 

 

Rišo_poctivé masážeRichard Šomodský – masér

Aké mám vzdelanie? Absolvoval som SZŠ v Košiciach v odbore masér. Keďže som chcel lepšie rozumieť problematike fyziológie ľudského tela a páčilo sa mi pomáhať ľudom, tak som následne pokračoval na SZŠ v 3-ročnom odbore diplomovaný fyzioterapeut. Popri štúdiu som absolvoval prax vo viacerých zdravotníckych zariadeniach.

Aké služby ponúkam? Klasickú masáž, masáž lávovými kameňmi, ručnú lymfodrenáž, bankovanie

Kontakt: 0940 372 762, info@poctivemasaze.sk