Náš tím

Matej_poctivé masážeMgr. Matej Hrabovský – masér/ majiteľ salónu

Aké mám vzdelanie? Vyštudované mám dve vysoké školy: Biológia- vedecký smer (UKF v Nitre) a International business with agrarian commodities (SPU v Nitre). Masírovanie ma však vždy bavilo, a tak som si po týchto školách spravil aj certifikovaný základný masérsky kurz a niekoľko doplnkových masérskych kurzov.

Aké služby ponúkam? Klasickú masáž, masáž lávovými kameňmi, ručnú lymfodrenáž, bankovanie, uvoľňovanie svalstva mäkkými technikami, moxovanie.

Kontakt: 0940 372 762, info@poctivemasaze.sk

 

 

 

 

Ivka_poctivé masážeMgr. Ivana Turoňová – fyzioterapeutická poradkyňa

Aké mám vzdelanie? Absolvovala som trojročné denné bakalárske štúdium fyzioterapie na IFBLR v Piešťanoch a následne 2-ročné externé magisterské štúdium na SZÚ v Bratislave. Popri štúdiu som absolvovala prax vo viacerých zdravotníckych zariadeniach a svoje vedomosti a skúsenosti si neustále dopĺňam rôznymi kurzami a školeniami. Popri magisterskom štúdiu som začala pracovať v Rakúsku ako fyzioterapeutka, kde som pôsobila 3 roky.

Aké služby ponúkam? Klasickú masáž spojenú s uvoľňovaním svalstva, myofasciálne techniky, chiropraxiu, zostavenie cvičebného plánu, fyzioterapeutické poradenstvo

Kontakt: 0911 555 535, ivana@poctivemasaze.sk

 

 

 

Rišo_poctivé masážeRichard Šomodský – masér/ fyzioterapeut

Aké mám vzdelanie? Absolvoval som SZŠ v Košiciach v odbore masér. Keďže som chcel lepšie rozumieť problematike fyziológie ľudského tela a páčilo sa mi pomáhať ľudom, tak som následne pokračoval na SZŠ v 3-ročnom odbore diplomovaný fyzioterapeut. Popri štúdiu som absolvoval prax vo viacerých zdravotníckych zariadeniach.

Aké služby ponúkam? Klasickú masáž, masáž lávovými kameňmi, ručnú lymfodrenáž

Kontakt: 0940 372 762, info@poctivemasaze.sk