Ponuka služieb

argánový olej (2)Exkluzívna novinka: Masáž marockým zlatom

Počas tejto masáže vás doslova rozmaznáme. Budete masírovaní pravým argánovým olejom, ktorý patrí medzi najluxusnejšie a zároveň najdrahšie kozmetické oleje sveta. Argánový olej rastie len v juhozápadnej časti Maroka a inde na svete sa ho zatiaľ nepodarilo vypestovať. Pre marocké ženy je už po stáročia prírodným elixírom mladosti a krásy.

Viac o masáži marockým zlatom >>

 

 

DSC_0110Krátke masáže do firiem

Keďže je v dnešnej dobe vysoké percento ľudí pracujúcich pred počítačom, ktorí nemajú čas venovať sa svojmu zdraviu, rozhodli sme sa vytvoriť tím ľudí, ktorí budú chodievať masírovať priamo do firiem.

Viac o firemných masážach >>

 

 

 

Fyzioterapia_Majka (5)Fyziodiagnostické vyšetrenie

Fyzioterapia (v preklade terapia pohyblivých častí tela ) sa zaoberá liečbou pohyblivých častí tela. Kĺby, svaly a väzy sa môžu preťažovať pri neustále sa opakujúcom jednostrannom pohybe, či už je to zapríčinené jednostranným zaťažovaním hlavy, trupu, chrbtice alebo končatín, a to pri práci, v športe alebo stavom po úraze, či akomkoľvek ochorení ale aj pri psychickom či pracovnom vypätí každého z nás v bežnom živote.

Viac o fyzioterapii >>

 

 

DSC_0778Kinesio tejping

Videli ste už na človeku farebné pásky popreliepané krížom-krážom po tele a nevedeli ste čo to je? Ide o tzv. kynesio tejping- skvelú terapeutickú metódu, ktorá si v našich končinách získava stále väčšiu popularitu. Pri tejpingu sa využívajú farebné pásky ako podporná liečba pohybových problémov. Podľa toho, akým smerom a pod akým napätím sa nalepí, dokáže pôsobiť proti bolesti, zlepšiť prekrvenie a tok lymfy v danej oblasti, nabudiť ochabnutý sval alebo naopak, uvoľniť ten preťažený.

Viac o kinesio tejpingu >>

 

_012

Klasická relaxačná masáž

Klasická masáž je masáž celého tela, alebo len jednej časti, ktorá sa radí medzi najstaršie a najjednoduchšie liečebné metódy. Je vhodná pre športovcov, pre všetkých, ktorí zaťažujú iba jednu časť tela, ale aj pre tých, ktorí nemajú dostatočný pohyb. Slúži k celkovému uvoľneniu, zvyšuje prekrvenie a regeneráciu organizmu, odstraňuje bolesti a má priaznivé protistresové a povzbudzujúce účinky.

Viac o masáži >>

 

DSC_0303Klasická masáž + uvoľňovanie svalstva mäkkými technikami

Táto masáž pozostáva aj z jemných mobilizačných techník, v rámci ktorých sa odstránia bolesti hlavy, šije, chrbta, horných končatín, dlhodobé bolesti na hrudi, závraty, či úzkosť. Cieľom ošetrenia, ktoré prebieha v úvode je uvoľnenie pohybového segmentu, obnova vôle kĺbov, úprava svalového napätia a ošetrenie tzv. spúšťacích bodov. Tieto techniky pozitívne vplývajú na psychiku, čím sa vysvetľuje celkový ukľudňujúci účinok.

 

 

_017Masáž lávovými kameňmi

Masáž horúcimi lávovými kameňmi- Shen Xin Shi (v preklade kameň, telo, duša) sa radí medzi najlepšie terapie, relaxácie a regenerácie organizmu. Je to starobylá technika, ktorú ľudia používali už v starej Číne a Indii na odstraňovanie bolesti a akupresúru. Lávové kamene majú mimoriadne silné energetické vibrácie, ktoré spolu s teplom dokážu odstrániť bloky dôležitých bodov na energetických dráhach a rozprúdia energiu v tele. V spojení so špeciálnymi masážnymi technikami dokonale uvoľnia telo, myseľ a zbavia Vás stresu, či napätia.

Viac o masáži >>

shutterstock_131745659Ručná lymfodrenáž

Lymfodrenáž predstavuje špeciálnu hmatovú techniku, ktorou sa spriechodňujú povrchové lymfatické cievy, čím sa odbúrava prebytočná voda z ľudského tela. Ochabnutosť svalov, nedostatok pohybu a jednostranná záťaž sú najčastejšou príčinou nedostatočného odvádzania toxínov a hromadenia týchto škodlivých látok v tkanivách a kĺboch. Následkom toho vznikajú pocity únavy, ťažkých nôh, celulitída, oslabenie imunitného systému a opuchy. Pravidelným praktizovaním ručnej lymfodrenáže sa tieto problémy zmiernia, prípadne úplne odbúrajú.

 

_020Bankovanie

Banková masáž /bankovanie/ vákuoterapia je jedinečná účinná masážna a liečebná technika, ktorá sa vykonáva prikladaním sklenených baniek na chrbát. Je určená najmä pre tých, ktorí trpia bolesťami hlavy, migrénou, bolesťami chrbta, bolestivou menštruáciou, obličkovými problémami, tenisovým lakťom, bolesťami kolenného kĺbu, celulitídou, nádchou, astmou, zápalom priedušiek, reumatickými problémami, chronickou zápchou a pod. Bankovanie sa nevykonáva len na chrbte, ale aj v oblasti podbruška, lakťa, bedrového kĺbu, kolien, chodidiel alebo členku.

Viac o masáži >>

Moxovanie

Moxovanie je tradičná čínska metóda a patrí z pohľadu pacienta k najpríjemnejším terapeutickým metódam. Ide o infra a termo terapiu, ktorá pomáha zvyšovať obranyschopnosť organizmu, prekrvenie svalstva a zrýchľuje látkovú výmenu. Moxovanie je zvlášť účinné pri reumatických bolestiach pohybového aparátu, pri zachladnutí a zatuhnutí svalstva. Moxovať se odporúča 1-2x týždenne, pri silnej vyčerpanosti aj častejšie.

Viac o moxovaní>>